رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تنظیم بازار و رضایت مشتریان ، اولویت اصلی مدیریت اقتصادی استان است


20 آبان, 1396 - 09:37 -- اداره کل روابط عمومی
معاون اقتصادی استاندار گفت :

تنظیم بازار و رضایت مشتریان ، اولویت اصلی مدیریت اقتصادی استان است

معاون اقتصادی استاندار قزوین : تنظیم بازار و رضایت مشتریان ، اولویت اصلی مدیریت اقتصادی استان در امر ذخیره سازی میوه و گوشت شب عید است چرا که عدم رضایت مشتریان به بازار ضربه جدی وارد می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که بمنطور هماهنگی اجرای طرح ذخیره سازی گوشت و میوه در محل استانداری برگزار شد ، افزود : کنترل و نظارت بر بازار و قیمت محصولات نیازمند مشارکت و همکاری دستگاه‌های اجرایی بوده و این مورد نباید مورد غفلت قرار گیرد و مدیران باید اهتمام ویژه‌ای نسبت به این امر داشته باشند.
وی با بیان اینکه میوه و گوشت مصرف شب عید به اندازه کافی پیش بینی و در مرحله تامین و ذخیره سازی است ، تصریح کرد : پیش بینی نیاز بازار بسیار مهم و ضروری است و بهمین منظور حدود ۱۵۰۰ تن سیب و پرتقال در مرحله اول خرید و ذخیره سازی خواهد شد که این مقدار قابل افزایش می باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت : تنظیم بازار و رضایت مشتریان ، اولویت اصلی مدیریت اقتصادی استان در امر ذخیره سازی میوه و گوشت شب عید است چرا که عدم رضایت مشتریان به بازار ضربه جدی وارد می‌کند.
حبیبی با تاکید بر نظارت جدی دستگاه های متولی بر روند قیمت کالاها در ایام پایانی سال گفت: رضایتمندی مردم باید در همه امور لحاظ شود و از نظر قیمت کالاها باید به گونه ای عمل شود که مردم کاملا در آرامش خاطر باشند.
معاون استاندار قزوین افزود : قصد دخالت در بازار را نداریم و معتقدیم بازار باید توسط اتحادیه ها ، اصناف و خود بازاریان تنظیم شود ، اما از اعمال نظارت در بازار نیز غفلت نمیکنیم .
این مسئول اقتصادی استان با تاکید بر کیفیت محصولات ذخیره سازی شده ، گفت : بسته بندی کالاهای مورد نیاز مردم و همچنین قیمت مناسب باید لحاظ شود  تا از سوء استفاده سود جویان جلوگیری شود .
حبیبی در خصوص نحوه ی توزیع میوه شب عید گفت: فرمانداران متناسب با میزان توزیع سال گذشته و همچنین نیاز مردم نسبت به ارسال آمار میوه درخواستی به ستاد تنظیم بازار استان اقدام کنند