رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حماسه 9 دی تجلی همبستگی ملت ایران بود


6 دى, 1396 - 13:39 -- اداره کل روابط عمومی
معاون استاندار قزوین:

حماسه 9 دی تجلی همبستگی ملت ایران بود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: حماسه 9 دی تجلی اتحاد و همبستگی ملت ایران از همه گروه ها، سلایق و گرایش ها بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در نشست شورای اداری شهرستان بویین زهرا با گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی،افزود: این واقعه پیام ولایت پذیری ملت مومن و انقلابی ایران را به دنیا مخابره کرد.
وی در ادامه به اولویت های اقتصادی دولت اشاره کرد و گفت: ایجاد رونق به تولید و اشتغالزایی از مهم ترین اهداف دولت به شمار می رود.
حبیبی اضافه کرد: پیاده سازی اهداف دولت در حوزه های اقتصادی به داشتن مدیران شجاع، خلاق و ریسک پذیر و تسهیل گر نیازمند است.
این مسئول با بیان اینکه قوانین انعطاف پذیر هستند،افزود: مدیران باید با توجه به این موضوع به سود تولید و سرمایه گذاران تصمیم بگیرند تا بتوان با رونق اقتصادی در جامعه برای جوانان شغل ایجاد کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین خاطر نشان کرد: باید به سمت سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذار حرکت کرد و آنان را به تحرک و فعالیت بیشتر ترغیب کنیم.
فرماندار بویین زهرا نیز در ادامه این نشست گفت: عده ای به دنبال ناامید ساختن مردم هستند که باید بدانند با این کار خود بدون شک در مقابل رهبری و امام (ره) قرار دارند.
علی رحمانی با تاکید بر اینکه باید همواره به مردم امید بدهیم،افزود: ناامید ساختن مردم از اهداف اصلی دشمنان است.
وی خاطرنشان کرد: باید همواره در جهت پیشبرد سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم تا نظام و کشور به اهداف خود دست یابد.
فرماندار بویین زهرا افزود: این شهرستان بسترهای مناسبی برای رشد و توسعه دارد و می توان نسبت به ایجاد بندر خشک در آن اقدام کرد.
رحمانی همچنین خواستار کمک بیشتر بانک ها به واحدهای تولیدی بویین زهرا شد و گفت: بانک ها بازوان توانمند و امید بخش دولت هستند که امیدواریم در جهت کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی نگاه ویژه ای داشته باشند