رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پرداخت تسهیلات بانکی به 357 واحدصنعتی و کشاورزی در استان قزوین


23 دى, 1396 - 15:25 -- اداره کل روابط عمومی
حبیبی معاون اقتصادی استاندار خبرداد:

پرداخت تسهیلات بانکی به 357 واحدصنعتی و کشاورزی در استان قزوین

حبیبی معاون اقتصادی استاندار از پرداخت تسهیلات بانکی به 357 واحدصنعتی و کشاورزی در استان قزوین در سال جاری خبرداد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست حبیبی معاون اقتصادی استاندار به منظور ارائه گزارش آخرین وضعیت پرداختی تسهیلات به واحدهای تولیدی استان در قالب طرح بهین یاب برگزار شد
منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اعلام کرد: در سال جاری 2500 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به 357  واحدصنعتی و کشاورزی در استان قزوین پرداخت شده است
وی افزود :درهفته گذشته تعداد 13 فقره از متقاضیان مربوط به حوزه صنعت توسط کمیته کارشناسی بازدید شده که 10مورد مورد موافقت کمیته بررسی قرار گرفته است.
حبیبی تصریح کرد: باید از واحدهای تولیدی استان و کارآفرینان حمایت کنیم و اگر صنایعی با مشکلات کاری روبرو شده اند برای حل آنها برنامه ریزی کنیم.
وی بیان کرد: از مدیران دستگاههای ذیربط انتظار می رود به تولید و اشتغال نگاه ویژه ای داشته باشند و در این راستا باید تلاش شود بستر مناسبی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی ایجاد شود.
معاون اقتصادی استانداری با اشاره به روند پرداخت تسهیلات گفت: استان قزوین در رونق تولید رد ردیف استان های پیشگام در پرداخت تسهیلات است و باید تلاش کنیم جایگاه استان در کشور ارتقاء یابد.