رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پرداخت تسهیلات در ایام پایانی سال جاری ادامه یابد


13 اسفند, 1396 - 13:36 -- اداره کل روابط ...
معاون اقتصادی استاندار خواستار شد:

پرداخت تسهیلات در ایام پایانی سال جاری ادامه یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خواستار تداوم پرداخت تسهیلات و کند نشدن این روند؛ در ایام پایانی سال جاری شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

" منوچهر حبیبی" در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان این مطلب، افزود: راستی آزمایی هزینه کرد تسهیلات به بخش تولید در شهرستان های استان با نظارت و پیگیری فرمانداران اجرا می شود و این راستی آزمایی با هدف جلوگیری از انحراف در هزینه کرد تسهیلات بخش صنعت انجام خواهد شد.
این مسئول اضافه کرد: در صورتی که واحدهای تولیدی به تعهدات خود عمل نکرده باشند باید از دادن تسهیلات جدید به آنها خودداری شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارادامه داد: نظارت و بازدید ار روند اجرای کارها در واحدهای تولیدی ما را در ارزیابی روند پیشرفت اهداف در بخش تولید کمک می کند.
حبیبی در ادامه همچنین از ادامه ثبت نام درخواست های جدید برای پرداخت تسهیلات رونق تولید و لزوم اطلاع رسانی در این زمینه خبر داد.
وی افزود:تسهیلات پرداختی به جز مسکن در تمام بخش ها رشد داشته و این نشان می دهد که ما در این حوزه دچار رکود هستیم و باید در این بخش نیز شتاب بیشتری داشته باشیم.
مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری و رییس کمیسیون کارگری استان قزوین نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه در سال جاری تجمعات و اعتراضات کارگری نسبت به گذشته کاهش داشت به مطالبات معوقه برخی واحدهای تولیدی و همچنین معوقات کارگران پیمانکاری شهرداری ها و واحدهای قطعه ساز اشاره کرد و خواستار پرداخت حداقل بخشی از آنها تا پیش از پایان امسال شد.
فرامرز مرادی افزود: در زمینه ارزیابی از واحدهای تولیدی برای هزینه کرد تسهیلات و پرداخت مطالبات کارگران از سوی واحدها باید جدیت بیشتری به خرج داده شود.