رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روند تکمیل طرح های آبیاری نوین در استان قزوین تسریع شود


21 اسفند, 1396 - 11:30 -- اداره کل روابط عمومی
تاکید حبیبی معاون اقتصادی استانداری قزوین:

روند تکمیل طرح های آبیاری نوین در استان قزوین تسریع شود

حبیبی معاون اقتصادی استانداری قزوین تاکید کرد:روند تکمیل طرح های آبیاری نوین در استان قزوین تسریع شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین در جلسه ستاد آبیاری نوین استان بیان داشت: نظارت بر اجرای طرح های آبیاری نوین و همچنین روند تکمیل این طرح ها  در استان تسریع شود .
وی افزود: طرح های آبیار ی نوین در اراضی کشاورزی و باغی استان از لحاظ طراحی ، نظارت و اجرا نباید هیچگونه مشکلی داشته باشد .
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین  گفت:با توجه به حجم بالای ثبت نام از متقاضیان طرح های سامانه نوین آبیاری تا تکمیل اجرای این طرح از پذیرش متقاضیان جدید جلوگیری تا طرح های نیمه تمام با سرعت بیشتری به اتمام برسد .
حبیبی اظهار کرد: طرح هایی که اجرای آن در اراضی اوقافی با مشکل مواجه است باید با هماهنگی با اداره کل اوقاف  نسبت به رفع مشکل آنها  اقدام شود .
وی گفت: برای ایجاد انگیزه بین کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی برای اجرای اینگونه طرح  ها بایستی با چاههای غیر مجازی که از سفره های زیر زمینی استفاده می کنند برخورد شود.
معاون استاندار عنوان کرد: در صورت تخصیص  اعتبارات لازم تا پایان شهریور ماه سال 97 با تکمیل 12 هزار هکتار باقی مانده از اراضی کشاورزی استان که به سامانه های نوین آبیاری اختصاص می یابد مصوبه 20 هزار  سفر هیات دولت به استان قزوین به اتمام خواهد رسید .