رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

همراهی شبکه بانکی در توسعه اقتصادی قابل تحسین است


24 اسفند, 1396 - 12:21 -- اداره کل روابط عمومی
حبیبی معاون اقتصادی استاندار:

همراهی شبکه بانکی در توسعه اقتصادی قابل تحسین است

حبیبی معاون اقتصادی استانداری قزوین در جمع مدیران عامل بانک های استان گفت:همراهی و همکاری شبکه بانکی استان در توسعه اقتصادی استان، قابل تحسین و تقدیر است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار در نشست با مدیران عامل بانک های استان بیان داشت: حجم منابع بانکی استان در یازده ماه گذشته 10 هزار و 600 میلیارد تومان می باشد که در مقایسه با مدت مشابه سال 95 بیش از 20 درصد رشد را نشان می دهد.
وی افزود: حجم مصارف بانکی استان در این مدت 11 هزار و 225 میلیارد تومان می باشد که به نسبت سال گذشته 6/10 درصد افزایش یافته است.
حبیبی معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت:همراهی و همکاری شبکه بانکی استان در  توسعه اقتصادی استان، قابل تحسین و تقدیر است .
معاون اقتصادی استانداری قزوین تصریح کرد: در یازدماه گذشته  5 هزار و 740 میلیارد تومان  تسهیلات بانکی در استان پرداخت شده که از این میزان 5 هزار میلیارد تومان توسط بانک های دولتی و 740 میلیارد تومان از سوی بانک های خصوصی  پرداخت شده است که در مقایسه با سال گذشته 6 درصد رشد داشته است
حبیبی ادامه داد: از 5 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده از سوس بانک های دولتی گذشته 36 درصد به بخش صنعت ،35 درصد به خدمات، 20 درصد به حوزه کشاورزی ،7 درصد به بخش مسکن و  2 درصد نیز به حوزه  صادرات تخصیص و پرداخت شده است.
وی بیان داشت: در سال جاری تا کنون 16 هزار و 600 فقره تسهیلات ازدواج به جوانان پرداخت شده است  و علاوه بر آن در طرح تسهیلات بهین یاب  909 فقره با 773 میلیارد تومان تسهیلات  به واحدهای تولیدی پرداخت شده است