رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استان قزوین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی است


27 اسفند, 1396 - 08:18 -- اداره کل روابط عمومی
جانشین ستاد خدمات سفر استان:

استان قزوین آماده پذیرایی از میهمانان و مسافران نوروزی است

معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با تلاش همه جانبه دستگاههای خدمات رسان امکانات و شرایط پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی در استان مهیا شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخزاد در جلسه ستاد سفر نوروزی که در سالن مدیریت بحران استانداری برگزارشد اظهارداشت: در ایام تعطیلات نوروزی باید همه دستگاهها کشیک مناسب داشته باشند و با اطلاع رسانی از خدمات خود زمینه بهره مندی مردم را از این خدمات مهیا کنند.
وی اضافه کرد: جمع آوری متکدیان از سطح شهر، نظافت مساجد و سرویسهای بهداشتی مراکز اقامتی، بین راهی، رستورانها و جایگاههای سوخت، نظارت بر فعالیت حمل و نقل درون شهری، آمادگی شبکه بانکی برای فعال کردن خودپردازها در این ایام ضروری است.
فرخزاد یادآورشد: استفاده از ظرفیت سمن ها و رسانه های گروهی و صدا و سیما برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های گردشگری و اقامتی از کارهایی است که می تواند به جذب گردشگر کمک کند.
وی اظهارداشت: دفتر بازرسی استانداری قزوین آمادگی دارد تا با دعوت از مدیران برای پاسخگویی در سامانه سمان اقدام کند و از مدیران انتظار همکاری داریم.
معاون عمرانی استانداری قزوین اظهارداشت: با هماهنگی دستگاههای اجرایی و خدمات رسان امیدواریم میزبان خوبی برای مسافران و گردشگران باشیم و در این راستا همه مناطق ددینی و اقامتی آماده پذیرایی شده است.
وی بیان کرد: با تامین اقلام مورد نیاز مردم در این ایام هیچ کبود و مشکلی نخواهیم داشت و آمادگی داریم تا ایام خوشی را برای مسافران نوروزی مهیا کنیم.
در تعطیلات نوروزی سال 97 اداره کل راهداری استان با 25 راهدارخانه، 300 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و 400 نیروی راهدار، جمعیت هلال احمر نیز با 32 پایگاه امداد و نجات ثابت و یک فروند بالگرد، هشت پایگاه راهنمای مسافران نوروزی، روزانه 240 امدادگر و نجاتگر، 45 دستگاه آمبولانس و 25 دستگاه ست نجات به همراه اورژانس 115 با 41 پایگاه، چهار ایستگاه سلامت و روزانه200 نفر از کارکنان به مسافران نوروزی استان قزوین خدمات رسانی خواهند کرد.