رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تمامی شهرهای استان تحت پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفتند


5 خرداد, 1397 - 12:44 -- m.akhondi6558_945
معاون استاندار قزوین خبرداد :

تمامی شهرهای استان تحت پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفتند

ضریب نفوذ مشترکین اینترنت پرسرعت استان بیش از 85 درصد می باشد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت : تمامی شهرهای استان تحت پوشش نسل سوم و چهارم تلفن همراه قرار گرفته و بیش از 440 روستا نیز از خدمات کامل ارتباطی شامل تلفن ثابت ، همراه و اینترنت بهره مند شده اند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی ، پوشش کامل استان درخصوص نسل سوم و چهارم تلفن همراه را از جمله دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید در استان توصیف کرد و افزود : رتبه استان قزوین در شاخص IDI با چهار پله ارتقاء ، برای اولین بار بالاتر از میانگین کشوری قرار گرفته است .
وی اضافه کرد : درحال حاضر 48 دفتر جدید در قالب ICT روستایی در روستاهای استان راه اندازی شده و 20 دستگاه خودپرداز پست بانک نیز از محل اعتبارات USO  در روستاهای استان نصب و راه اندازی شده است .
حبیبی ضریب نفوذ مشترکین اینترنت پرسرعت استان را بیش از 85 درصد اعلام کرد و گفت : عملیات اجرایی پروژه فاز 2 واگذاری اینترنت روستایی در بیش از 300 روستای استان بزودی آغاز می شود .
معاون استاندار قزوین واگذاری تلفن خانگی به 13 روستای استان ، اجرای طرح رومینگ اینترنت همراه اپراتور « های وب » با دیگر اپراتورهای تلفن همراه ، توسعه دفاتر ICT روستایی و افزایش پهنای باند مراکز مخابراتی را از جمله برنامه های مهم استان درسالجاری اعلام کرد .