رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کنگره ملی شهدای قزوین میزبان 10 هزار میهمان است


10 خرداد, 1397 - 10:49 -- اداره کل روابط عمومی
رئیس کمیته پشتیبانی کنگره 3000 شهید استان قزوین:

کنگره ملی شهدای قزوین میزبان 10 هزار میهمان است

رئیس کمیته پشتیبانی کنگره 3000 شهید استان قزوین خبرداد:کنگره ملی شهدای قزوین میزبان 10 هزار میهمان است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی  در شورای سیاست گذاری برگزاری کنگره سه هزار شهید استان، افزود: کمیته پشتیبانی از کنگره سه هزار شهید استان با چهار بخش حمل و نقل، اسکان، پذیرایی و تامین منابع مالی با مسئولیت استانداری و سازمان های اتوبوسرانی، اقتصاد و امور دارایی، صنعت و معدن، برنامه و بودجه و سپاه صاحب الامر تدارک دیده شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: پیش بینی می شود 10 هزار میهمان در کنگره سه هزار شهید استان شرکت کنند که انجام این کار نیازمند برنامه ریزی و همکاری همه دستگاه ها برای مدیریت آن است.
رئیس کمیته پشتیبانی کنگره سه هزار شهید استان قزوین ادامه داد: محل برگزاری این کنگره نمایشگاه بین المللی است که از یک هفته قبل دستاوردها و توانمندی های نظامی و فنی کشور در آن برپا خواهد شد.
به گفته وی، با توجه به تعداد میهمانان باید از ظرفیت مالی، خودرویی و اسکان تمامی اداره ها در آن استفاده و همه دستگاه ها نیز ملزم به همکاری خواهند بود.
حبیبی با اشاره به اینکه کنگره سه هزار شهید استان از اعتبار خاص و ردیف مالی برخوردار نبوده و باید رعایت انضباط مالی منابع در آن لحاظ شود، افزود: مسئولان کمیته ها نهایت صرفه جویی و دقت را در برگزاری این مراسم به عمل آورده و در عین حال نیز تمام تلاش خود را برای برگزاری باشکوه آن به کار ببندند.
وی در پایان، کنگره سه هزار شهید استان را بزرگترین رخداد فرهنگی استان دانست که اقدامات لازم برای آگاه سازی مردم باید در آن لحاظ شود.