رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اجرای سیستم آبیاری نوین در 10 هزار هکتار از باغات استان در سال جاری


4 تير, 1397 - 13:20 -- اداره کل روابط عمومی
معاون اقتصادی استانداری قزوین:

اجرای سیستم آبیاری نوین در 10 هزار هکتار از باغات استان در سال جاری

معاون اقتصادی استانداری قزوین از اجرای سیستم آبیاری نوین در 10 هزار هکتار از باغات استان در سال جاری خبر داد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ستاد استانی هماهنگی و پیگیری اجرای طرح سامانه نوین  آبیاری استان قزوین در سالن جلسات باغستان جهاد کشاورزی با حضور حبیبی معاون اقتصادی استاندار برگزار شد .
منوچهرحبیبی  گفت : انسجام و هماهنگی بین دستگاههای اجرایی در اجرایی سامانه نوین آبیاری ایجاد شده و این حرکت عظیم و مهمی است که ازاین فرصت باید کشاورزان استفاده کنند .
حبیبی ادامه داد : ده هزار هکتار از باغات استان برای اجرای طرح سامانه نوین آبیاری هدف گذاری شده که در سال 97 اجرایی و انجام شود و همه دستگاه های متولی دهیاری ها و بخشداری ها و فرمانداری ها و بویژه باغداران باید همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند .
حبیبی با تاکید بر اهمیت اجرای این طرح گفت : ناگزیر باید به سمت آبیاری نوین برویم و گرنه با مشکل کشت و تولید مواجه خواهیم شد که این امر باید مورد توجه کشاورزان و باغداران برای همکاری در اجرای طرح سامانه آبیاری نوین قرار بگیردو اجرای این طرح فرصت مناسبی برای کشاورزان است .
حبیبی گفت : منابع مالی طرح سامانه نوین آبیاری  تامین شده و دولت 85 درصد اجرای این طرح را بر عهده دارد و 15 درصد به عهده خود کشاورزان است که باید اجرا کنند و از این فرصت کشاورزان باید استفاده کنند .