رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رویکرد امور مالیاتی قزوین به تولید و صنعت،کارشناسی است


27 تير, 1397 - 11:10 -- روابط عمومی 3
معاون اقتصادی استانداری قزوین:

رویکرد امور مالیاتی قزوین به تولید و صنعت،کارشناسی است

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: رویکرد امور مالیاتی استان به تولید و صنعت با درک شرایط موجود کارشناسی است و موجب پویایی و جلب رضایت مودیان شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی  در بازدید از امور مالیاتی استان قزوین گفت: خوشبختانه همکاران مالیاتی در جلسات رفع موانع تولید حضور مستمری دارند و همراهی زیادی با تولیدکنندگان دارند.
وی اضافه کرد: در گذشته اگر چالش مالیات از مشکلات بساری از تولیدکنندگان بود اما امروز با درک درست شرایط و حمایت های عملی که از صنعتگران و. کارآفرینان صورت گرفته می توانیم ادعا کنیم که «مالیات دوست تولید» است.
معاون اقتصادی استانداری قزوین بیان کرد: ارتباط خوب واحدهای تولیدی با مالیات موجب شده بسیاری از موانع و نگرانی ها برطرف شود و امروز علیرغم حجم گسترده فعالیتها شاهد کمترین شکایت و مراجعه به استانداری از سوی مردم و تولیدکنندگان هستیم.
حبیبی تصریح کرد: می توان اذعان کرد امروز نگاه مدیران مالیات به امور تولید و صنعت و کشاورزی یک رویکرد کارشناسی است و با توسعه خدمات مکانیزه مطالبات بسیاری از صادرکنندگان استان به روز شده است.
وی اضافه کرد: امور مالیاتی استان قزوین به یک اداره پویا و چابک تبدیل شده و از نظم بسیار خوبی در این حوزه برخوردار شده است و ما از همراهی سیستم مالیاتی رضایت داریم و قدردان آن هستیم.
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: در مسیر اجرای طرح جامع مالیاتی کار مضاعفی در پیش است اما با توانمندی موجود بسیاری از طرح های کشوری در قزوین عملیاتی می شود که جای خرسندی دارد.
حبیبی اظهارداشت: در امور مالیاتی قزوین شاهد ایده پردازی هستیم و امیدواریم با تداوم این روند در سال اینده شاهد کاهش مراجعات مودیان به صورت حضوری و انجام همه امور به صورت الکترونیک باشیم.
وی گفت: مکانیزه شدن امور موجب جلب رضایت مردم و ایجاد شفافیت و کاهش تخلف احتمالی در امور مالیاتی خواهد شد.