رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۱۲۷۵ طرح نیمه تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۲۰ درصد در استان وجود دارد


27 تير, 1397 - 22:54 -- روابط عمومی 3
معاون اقتصادی استاندار قزوین اعلام کرد:

۱۲۷۵ طرح نیمه تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای ۲۰ درصد در استان وجود دارد

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: براساس آمارها ۱۲۷۵ طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۲۰ درصد که زمینه اشتغال بیش از ۵۰ هزار نفر را فراهم می‌کند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر منوچهر حبیبی در جلسه ستاد سرمایه‌گذاری استان قزوین که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه امسال شاهد افزایش 15 درصدی سرمایه‌گذاری در استان قزوین بودیم که این روند باید ادامه پیدا کند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در بخش‌های صنعت و کشاورزی استان قزوین سرمایه‌گذاری خوبی صورت گرفته در حال حاضر گردشگری و انرزی‌های نو رویکرد اصلی گردشگری در استان است.

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین تصریح کرد: در پرداخت تسهیلات و تکمیل واحد‌های تولیدی اولویت با طرح‌های با پیشرفت فیزیکی 60 درصد است که باید مدنظر قرار گیرد.

حبیبی گفت: اطلاعات کامل در خصوص طرح‌های اشتغالزایی به تفکیک شهرستان‌ها موجود است و مسئولان و فرمانداران باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی تصریح کرد: در زمینه پرداخت تسهیلات به واحد‌های تولیدی و سرمایه‌گذاری هیچ‌گونه محدودیت منابع وجود نداشته و به میزان تقاضا تسهیلات پرداخت می‌شود.

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین ادامه داد: براساس آمارها 1275 طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 20 درصد که زمینه اشتغال بیش از 50 هزار نفر را فراهم می‌کند.

حبیبی افزود: به منظور تکمیل واحد‌های  تولیدی با پیشرفت فیزیکی 20  درصد به بیش از 7 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی بیان کرد: اشتغال و رونق تولید اولویت جدی استان بوده و مدیران باید در این مسیر گام برداشته و تلاش کنند.