رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حمایت از "کارآفرینی" راهکارى برای حل موضوع اشتغال است


2 مهر, 1397 - 16:16 -- روابط عمومی 2
معاون اقتصادى استاندار:

حمایت از "کارآفرینی" راهکارى برای حل موضوع اشتغال است

معاون اقتصادى استاندار بیان داشت:حمایت از "کارآفرینی" راهکاری برای حل موضوع اشتغال است و در این راستا هیچ گونه کم کاری و سهل انگاری در حمایت از تولید و کارآفرینان پذیرفته نیست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"منوچهر حبیبی" در جلسه کارگروه اشتغال که روز یکشنبه در استانداری برگزار شد اظهارداشت: با دادن اختیارات بیشتر در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مسئولان استانی شرایط بهتری برای تصمیم گیری ایجاد شده است که باید از آن استفاده کنیم.
وی افزود: با داشتن اختیارات بیشتر دیگر هیچگونه سهل انگاری و کم کاری از سوی مسئولان قابل قبول نیست و باید تلاش ما بیشتر شود تا کارها با سرعت بهتری انجام شود.
معاون اقتصادی استانداری قزوین تصریح کرد: با کمک بانکها و دستگاههای اجرایی ذیربط باید نحوه پرداخت تسهیلات با روشهای روان تری در اختیار متقاضیان قرار گیرد.
حبیبی یادآورشد: با توجه به شرایط حساس کشور باید عزم همه مسئولان حمایت جدی از کارآفرینان باشد تا هیچ متقاضی کارآفرینی احساس نکند بانک مانع فعالیت انهاست.
وی اظهارداشت: امروز هر کسی که برای اشتغال و تولید و کارآفرینی در کشور تلاش می کند باید با جدیت حمایت شود و به عنوان رفع تکلیف تلقی نشود.
حبیبی گفت: اگر بانکها در کنار دستگاههای اجرایی قرار گیرند و عزم آنها حمایت واقعی از تولیدکننده و کارآفرینان باشد می توانیم با کم کردن مشکلات اقتصادی به رونق اشتغال هم کمک کنیم.