رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارهای استان موجود است


23 آبان, 1397 - 14:33 -- اداره کل روابط عمومی
حبیبی معاون اقتصادی استاندار خبر داد :

کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارهای استان موجود است

منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت : با توجه به شرایط امروز کشور و همچنین وضعیت موجود بازار ، نظارت ها باید جدی تر صورت گیرد تا مردم نگرانی از عرضه مناسب کالا نداشته باشند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت :  با توجه به شرایط امروز کشور و همچنین وضعیت موجود بازار ، نظارت ها باید جدی تر صورت گیرد تا مردم نگرانی از عرضه مناسب کالا نداشته باشند .

وی افزود: خوشبختانه کالاهای اساسی به اندازه کافی در انبارهای استان موجود است و مردم از جهت تامین کالاها هیچ دغدغه ایی نداشته باشند.

حبیبی خاطر نشان کرد:توزیع کالاهای اساسی مصوب تنظیم بازار باید طبق اولویت صورت گیرد و به گونه ای اقدام شود که دسترسی مردم به کالاها بیش از پیش تسهیل یابد.

معاون اقتصادی استاندار ضمن تقدیر از اتاق اصناف استان در تامین و توزیع گوشت طی روزها و ماه های اخیر افزود:تامین نیازهای مصارف روزانه مردم یکی دیگر از اولویت های اصلی ستاد تنظیم بازار است و تامین نیازهای سازمان ها و دانشگاه ها در اولویت بعدی قرار دارد.

حبیبی تصریح کرد : ستاد تنظیم بازار بر توزیع گوشت به صورت جدی نظارت  داشت و علیرغم برنامه های ماه های محرم و صفر با تامین به موقع کالای اساسی به مقدار نیاز بازار درجهت رفع دغدغه های مردم گام های خوبی برداشته شد که قابل تقدیر است .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت:با توجه به نوسانات قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار  ، تصمیماتی در جهت کنترل قیمت این کالاها اتخاذ شده که در موقع مناسب اقدام خواهد شد.