رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ساماندهی حوزه اقتصاد، نیازمند تعامل همه قوا است


29 آبان, 1397 - 13:49 -- اداره کل روابط عمومی
حبیبی معاون اقتصادی استاندار قزوین:

ساماندهی حوزه اقتصاد، نیازمند تعامل همه قوا است

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: حوزه اقتصاد با همه آحاد جامعه سر و کار دارد و ساماندهی آن نیازمند تعامل و همکاری همه قوا و نهادها است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که در دادگستری استان برگزار شد، افزود: حوزه اقتصاد به دلیل اثرگذاری در سطح جامعه به مراقبت و پیشتیبانی بیشتر به ویژه در شرایط فعلی کشور نیاز دارد و خوشبختانه امروز تعامل و همکاری خوبی در این زمینه میان دستگاه های استان وجود دارد.
این مسئول اضافه کرد: حوزه اقتصاد از لحاظ مادی جذابیت های زیادی برای همگان دارد و باید با نظارت و پشتیبانی دستگاه های اجرایی و قضایی برای حل مشکلات این حوزه اقدام شود.
وی با اشاره به تعاملات و بازدیدهای میدانی مشترک با همکاری دستگاه ها گفت: این بازدیدها بازخورد کاملا مثبتی در ساماندهی اقتصاد استان داشته و موجب شده گره های کور بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی با تصمیم گیری های سریع دستگاه ها حل و فصل شود.
حبیبی ضمن قدردانی از برگزاری منظم جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری اضافه کرد: تشکیل منظم و مستمر این جلسات نقش بسیار موثری در حل مشکلات واحدهای تولیدی استان داشته است و می توان گفت دستگاه قضا در حل مشکلات صنایع استان بسیار جلوتر از دستگاه های اجرایی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات برخی واحدهای تولیدی وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در قزوین افزود: این بنیاد واحدهای بسیار توانمندی در حوزه های مختلف از جمله کاشی و سرامیک، صنایع چوبی و کشت و صنعت دارد و انتظار می رود با توجه به توان، سیاست و رویکرد بنیاد برای حل و فصل مشکلات واحدهای تحت نظر و حتی راه اندازی واحدهای جدید تولیدی در استان اقدام کند.