رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تسهیلات بانکی مصوب،بدون وقت کشی در اختیار تولیدکنندگان قرار بگیرد


6 آذر, 1397 - 19:54 -- روابط عمومی 3
معاون اقتصادی استاندار قزوین تاکید کرد:

تسهیلات بانکی مصوب،بدون وقت کشی در اختیار تولیدکنندگان قرار بگیرد

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت:تسهیلات بانکی مصوب،بدون وقت کشی در اختیار تولیدکنندگان قرار بگیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

معاون اقتصادی استاندار قزوین:
تسهیلات بانکی مصوب،بدون وقت کشی در اختیار تولیدکنندگان قرار بگیرد
منوچهر حبیبی در نشست اتحادیه صادر کنندگان قزوین افزود: باید با برنامه ریزی مناسب و تمهیدات لازم، وابستگی صنایع کشور و استان به بانک ها به مرور زمان کاهش یابد.
این مسئول ادامه داد: البته کاهش وابستگی صنایع به نظام بانکی نباید به این معنا تلقی شود که منابع بانک ها در خدمت رونق تولید و صنعت قرار نگیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: در شرایط سخت اقتصادی امروز باید از هر کمکی به صنایع دریغ نکرد و در همین راستا باید تسهیلات مصوب بانکی با سهولت و بدون وقت کشی به تولیدکنندگان ارایه شود.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود استفاده هرچه بیشتر و بهتر از منابع صندوق توسعه ملی را برای تقویت تولید و صنعت ضروری دانست و اظهار داشت: از منابع این صندوق همچنین می تواند برای رونق حوزه صادرات نیز بهره مند شد.
این مسئول اظهار داشت: واحدهای تولیدی واجد شرایط استان باید از ظرفیت های ایجاد شده برای استفاده از منابع این صندوق بهره مند شوند.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به تصویب راه اندازی بندر خشک در قزوین، گفت: باید مقدمات اجرای این طرح بزرگ اقتصادی هرچه زودتر فراهم شود.
حبیبی از قزوین به دلیل برخورداری از زیرساخت ها و جغرافیای مناسب به عنوان استانی مستعد در حوزه شبکه توزیع و دسترسی نام برد و اظهار داشت: تاکنون از این ظرفیت به خوبی برای رونق تولید و صادرات استفاده نشده است اما امیدواریم راه اندازی بندر خشک این خلاء را پر کند.