رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تغییر و تحولات مدیریتی در یک مجموعه اداری باید باعث رشد و پویایی آن شود


20 آذر, 1397 - 09:55 -- روابط عمومی 3
معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار:

تغییر و تحولات مدیریتی در یک مجموعه اداری باید باعث رشد و پویایی آن شود

حبیبی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین گفت : تغییر و تحولات در یک مجموعه اداری باید باعث رشد و پویایی آن دستگاه شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی در مراسم معارفه مدیر کل جدید دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری با اشاره به شرح وظایف این دفتر افزود : وظایف مشترکی بین دفتر جذب و حمایت از سرمایه  با دستگاه های اجرایی وجود دارد و در شرایط فعلی نگاه و رویکرد دولت تدبیر و امید نیز حمایت ویژه از سرمایه گذاری  است .
وی ادامه داد : بین ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ مورد درخواست سرمایه گذاری در استان داریم که در کشور یک رکورد محسوب می شود که اغلب آنها سمت و سوی تکنولوژی های روز دارد .
معاون اقتصادی استاندار با بیان اینکه استان قزوین استان جاذب سرمایه گذاری است ، تصریح کرد : از ظرفیت خدادادی استان باید در شاخص های مختلف استفاده شود ، زیرا موقعیت استراتژیک قزوین کم نظیر است .
حبیبی اصافه کرد : اگر ظرفیت های قزوین در زمینه های مختلف به ویژه انرژی های بادی شکوفا شود می تواند در پیشرفت کشور اثر گذار باشد.  
وی تاکید کرد : سرمایه گذار انتظار تکریم و احترام دارد و به همین منظور  مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان راه اندازی شده است که با حضور نمایندگان دستگاه ها امورات مرتبط با سرمایه گذاران به سهولت صورت میگیرد  .
معاون استاندار افزود : آمار ها در حوزه سرمایه گذاری  و همچنیت ظرفیت های بالفعل استان به طور کامل احصاء شده و بسیار دقیق و متقن است .
حبیبی خاطرنشان ساخت : ستاد سرمایه گذاری در استان نیز بسیار فعال است و مشکلات و موانع پیش روی سرمایه گذار آن در آن پیگیری و رفع می شود .
در ادمه جلسه مرتضی علیخانی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری با بیان اینکه سرمایه گذاری و به دنبال آن ایجاد اشتغال بسیار مهم است و از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند ، افزود : وقتی اشتغال نباشد باعث سرخوردگی جوانان و در پی آن معضلات اجتماعی خواهد بود .
وی اضافه کرد : باید حسن خلق و رفتار پیامبر گرامی اسلام را سرلوحه خود قرارداده و با سرمایه گذار برخورد متین داشته باشد .
علیخانی ادامه داد : هم دنبال جذب و هم حمایت از سرمایه گذار هستیم و با وحدت ، انسجام و همدلی صرف وقت برای جذب و حمایت از سرمایه گذار موفق خواهیم بود .

در پایان جلسه ضمن تقدیر از زحمات احمد بارگاهی ، حکم مرتضی علیخانی برای مسئولیت مدیرکلی دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری به وی ابلاغ شد .