رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مسائل کارگری با تدبیر و واکنش مناسب حل شدنی است


15 دى, 1397 - 15:28 -- روابط عمومی 3
حبیبی معاون استاندار قزوین:

مسائل کارگری با تدبیر و واکنش مناسب حل شدنی است

حبیبی معاون استاندار قزوین گفت:مسائل کارگری با تدبیر،عکس العمل سریع و واکنش مناسب حل شدنی است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استاندار در جلسه کمیسیون امنیت کارگری شورای تامین استان بیان داشت: تعدیل نیرو از سوی واحدهای تولیدی نیازمند کنترل و نظارت  بیشتری از سوی فرمانداری ها و دستگاه های متولی است و در این خصوص باید پیشگیری لازم صورت بگیرد .

وی افزود: با توجه به جنگ اقتصادی که از سوی دشمن تحمیل شده ،واحدهای تولیدی در شرایط ویژه ای هستند و لازم است از تعدیل نیرو ،پیشگیری و جلوگیری شود و در شرایط  کنونی،هراستانی باید خودش تدبیر کرده و دستگاه های متولی این امر را در دستور کار خود قرار بدهند.

معاون اقتصادی استاندار گفت:در شرایط فعلی دستگاه های متولی و فرمانداری ها باید با هوشیاری فعل و انفعالات را گزارش کنند و نسبت به تعطیلی و بروز هرگونه مشکلی از سوی واحدهای تولیدی حساس باشند و درخصوص مسائل کارگری واکنش و عکس العمل به موقع و مناسب نشان بدهند و در فضای مجازی اجازه سوء استفاده را ندهند.

حبیبی گفت: اگر خبری قبل از اطلاع دستگاه های متولی در فضای مجازی انتشار پیدا کند ،مدیر واحد مربوطه باید پاسخگو باشد و هرگونه کوتاهی در این خصوص پذیرفتنی نیست .

وی تاکید کرد : با شرایطی که دشمن فشار اقتصادی بر ما وارد میکند باید به هر شکل ممکن با تعدیل نیروی واحد های تولیدی مقابله کنیم  و مشکلات واحد های تولیدی را حل کنیم .

معاون اقتصادی استاندار عنوان کرد: بخش عمده ای از مشکلات تولیدی استان به صنعت خودرو سازی  بر میگردد که امیدواریم  با برنامه ریزی های که در این زمینه صورت گرفته   این صنعت رونق پیدا کند و مشکلات حل شود.

وی افزود:جلسات کمسیون کارگری بسیار مهم است و این جلسات در شهرستان ها باید فعال تر باشند و به صورت هفتگی جلسات آن در شهرستان ها تشکیل شود .