رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انقلاب اسلامی روحیه خودباوری و استقلال را در بین ایرانیان احیا کرد


28 آبان, 1397 - 18:28 -- روابط عمومی 3
معاون اقتصادی استاندار قزوین :

انقلاب اسلامی روحیه خودباوری و استقلال را در بین ایرانیان احیا کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: انقلاب اسلامی روحیه خودباوری و استقلال را در بین ایرانیان زنده و احیا کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


 منوچهر حبیبی در نشست کمیته اقتصادی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: این انقلاب نشان داد ایران می تواند بدون وابستگی به استکبار به یک قدرت تبدیل شود.
وی اظهار داشت: پیشرفت های کشورمان پس از انقلاب در عرصه های مختلف بویژه حوزه های علمی و دفاعی برهیچ کس پوشیده نیست.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: دستاوردهای میهن اسلامی در زمینه های مختلف در حالی بدست آمده که دشمنان با همه وجود تلاش کرده اند تا ما را از دستیابی به رشد و توسعه بازدارند.
وی اظهار داشت: با توجه به فضاسازی و جنگ روانی آمریکا علیه ایران برای القای ناکارآمدی نظام ، باید امسال بیش از پیش به تشریح و تبیین دستاوردهای انقلاب بپردازیم.
این مسئول گفت: دستاوردها، خدمات و اقدامات جمهوری اسلامی قابل مقایسه با دوره طاغوت نیست به گونه ای که خدمات این نظام در طول تاریخ برای ایران مثال زدنی است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: یک نمونه از این دستاوردها و خدمات را می توان در سطح روستاها مشاهده کرد که در دوره طاغوت از کم ترین امکانات نیز بهره مند نبودند اما به برکت انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی از انواع امکانات و خدمات برخوردار شدند.
وی با بیان اینکه باید برای جلب اعتماد عمومی تلاش کنیم، اظهار داشت: با وجود همه خدمات ارایه شده نواقص و کمبودهایی نیز وجود دارد که باید صادقانه بیان شوند و باید بابت کم کاری ها نیز از مردم عذرخواهی کرد.