رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روستاها زیربنای توسعه شهرها


15 مهر, 1398 - 12:47 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

روستاها زیربنای توسعه شهرها

علی فرخ زاد" معاون عمرانی استاندار طی پیامی روز روستا را تبریک گفت، در متن این پیام آمده است:

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"
روستاها مأمن آرامش شهرها هستند و زیربنای توسعه هرجامعه ای از روستاها آغاز می شود و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام گرفته است،نقش روستاییان در عرصه های مختلف تولیدی و اقتصادی بر هیچ کس پوشیده نیست.
دولت تدبیر و امید نیز همواره رویکردی مثبت به روستاها داشته ؛ عمران و آبادانی روستاها مورد توجه ویژه این دولت قرارگرفته است و خدمات دولت در بخشهای گازرسانی، راهسازی، بهداشت و درمان و ... در روستاها بسیار مشهود است.
روستاها نماد خودکفایی هستند و در شرایط امروی نیز با استفاده از رویکردهای نوین و مدیریت خلاق می بایست بیش از پیش در راستای ایجاد توسعه اقتصادی پایدار و خودکفایی در روستاها تلاش نمود. 
برخی روستاهای استان قزوین به لحاظ طبیعی، تاریخی و مذهبی منحصربفرد بوده و دارای ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر می باشند و با توجه به سیاستهای دولت مبنی بر اشتغال زایی و محرومیت زدایی در روستاها ، می توان از این ظرفیت بهره برد و با رونق صنعت گردشگری گامی مثبت در راستای ایجاد اقتصاد پایدار در روستاها برداشت.

بدینوسیله روز روستا را به تمامی روستاییان شریف استان و تمامی کسانی که با اعتقاد قلبی و نگاهی مثبت ، کمر همت در راه حفظ و  آبادانی روستاها بسته اند تبریک گفته و از تلاشهای بی شائبه شان کمال تشکر را ابراز می دارم.

علی فرخ زاد-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین