رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تنوع وظایف ، تعدد خدمات و پرمخاطب بودن شهرداریها دلیل ارزیابی شهرداری از سوی عموم است .


25 مهر, 1398 - 18:39 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

تنوع وظایف ، تعدد خدمات و پرمخاطب بودن شهرداریها دلیل ارزیابی شهرداری از سوی عموم است .

سرپرست فرمانداری البرز گفت :در جهت حمایت و صیانت از مدیریت شهری بر اجراء درست وظایف آنها نظارت مستمر خواهیم داشت ، تا در چارچوب قوانین منافع عمومی نیز تامین گردد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

 "محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز، در جلسه ماهیانه هم اندیشی بخشداران، شهرداران و روسای شوراهای  اسلامی شهرها  که در محمدیه برگزار شد ، گفت: تنوع وظایف ، تعدد خدمات و پرمخاطب بودن شهرداریها دلیل ارزیابی بیشتر از سوی عموم است فلذا خدمت صادقانه در شهرداری خدمت به مردم و دارای اجر  است .

 وی ادامه داد : در جهت حمایت و صیانت از وظایف مدیریت شهری بر اجراء درست وظایف ایشان نظارت مستمر خواهیم داشت ، تا در چارچوب قوانین منافع  عمومی نیز تامین گردد . 

 سرپرست فرمانداری البرز گفت:  شهر محمدیه دارای  موقعیت ممتازی دربین شهرهای استان است   و استعداد آن را دارد که در آینده  به عنوان الگوی مناسب جهت توسعه ، رفاه و پیشرفت معرفی گردد. 

 نصیری تاکید کرد:  مجموعه مدیریت شهری خصوصا"  شهرداران جهت رفاه ، آسایش و آرامش مردم در طراحی برنامه های آتی ، تمامی جوانب و نیازهای شهر را در نقشه جامع و تفصیلی از جمله نیازهای آموزشی ، فرهنگی و ورزشی لحاظ کنند  .

 وی درپایان بیان کرد:  همکاری شوراها با شهرداران زمینه خدمات بیش از پیش  به مردم را فراهم ودر کنار ایجاد همدلی و وحدت  توسعه و آبادنی  شهرها را به همراه خواهد  داشت .