رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشارکت چشمگیر مردم قزوین در رزمایش کمک مومنانه


7 ارديبهشت, 1399 - 13:16 -- روابط عمومی ۲
رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین :

مشارکت چشمگیر مردم قزوین در رزمایش کمک مومنانه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: به دنبال فرمایش مقام معظم رهبری برای اجرای رزمایش کمک مومنانه، مردم قزوین از این طرح بسیار استقبال کرده و حضور چشمگیری در آن دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عیسی قبادی در مراسم توزیع مرحله اول بسته‌های معیشتی که در سپاه صاحب الامر(عج) قزوین برگزار شد به خبرنگار ایرنا گفت: امروز رزمایش بزرگ همدلی و کمک مومنانه در استان آغاز شد و مرحله اول آن به صورت یکپارچه در استان با توزیع ۲۲ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان جامعه کلید خورد.

وی اضافه کرد: ارزش مالی این بسته‌ها حدود ۶۶ میلیارد ریال است که با کمک خیران، سپاه صاحب الامر(عج)، کارآفرینان، صنعتگران، موسسه‌های خیریه، گروه‌های مردمی، سمن‌ها و ... تهیه شده اند.

قبادی گفت: این رزمایش با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی استان در سه مرحله اجرا خواهد شد و اولین مرحله آن امروز، مرحله دوم همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) و مرحله سوم در عید سعید فطر صورت خواهد گرفت.

معاون استاندار اضافه کرد: حضور فعالانه و داوطلبانه مردم در این رزمایش، برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار همت و عزم مردمی برای کمک به اقشار آسیب دیده افزود و نشان داد هیچگاه مردم جامعه نیازمندان و اقشار آسیب پذیر را هنگام بروز حوادث و سوانح غیرمترقبه فراموش نخواهند کرد.