رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مرحله اول کمک‌های مومنانه در استان به خوبی انجام شد


15 ارديبهشت, 1399 - 10:22 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

مرحله اول کمک‌های مومنانه در استان به خوبی انجام شد

کمک‌های مومنانه در قزوین نباید تنها به بسته‌های معیشتی محدود شود
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین با بیان اینکه کمک‌های مومنانه در قزوین نباید تنها به بسته‌های معیشتی محدود شود، گفت: دستگاه‌های متولی با خلاقیت بیشتری در این حوزه ورود کنند تا شاهد افزایش اثرگذاری این طرح باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عیسی قبادی در پنجمین جلسه ستاد رزمایش کمک مومنانه که در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: اجرای این طرح با خلاقیت بیشتر موجب می‌شود سرمایه اجتماعی در جامعه شکل بگیرد و شاهد تداوم کمک‌های مردمی در آینده نیز باشیم.

وی اضافه کرد: در صورتی که کمک‌های مردمی با بهره گیری از خلاقیت در جامعه نهادینه شود آحاد جامعه کمک به دیگران را به عنوان یک اعتقاد دینی، مذهبی و اخلاقی می‌پذیرند و با جدیت در این حوزه ورود خواهند کرد.

قبادی ادامه داد: مرحله اول کمک‌های مومنانه در استان با همکاری قرارگاه مواسات و همدلی با توزیع ۲۲ هزار بسته معیشتی به خوبی انجام شد و مرحله دوم نیز به همین شکل صورت خواهد گرفت و باید مجریان کمک کنند تا بخش بزرگ جامعه آماری استان در این طرح مورد پوشش قرار گیرد.

معاون استاندار گفت: بخش سوم این طرح نیز در عید سعید فطر صورت خواهد گرفت ولی این کمک‌ها به اقشار آسیب پذیر جامعه همچنان تداوم خواهد یافت و امیدواریم همچنان مردم کمک‌های خود را به این ستاد برای حمایت از اقشار آسیب پذیر ادامه دهند.

وی اضافه کرد: طرح کمک‌های مومنانه در استان تا به امروز خوب پیش رفته است و شاهد یک نوع انسجام میان دستگاه‌های متولی در این زمینه هستیم و باید تلاش کنیم دعوت به مشارکت در این طرح فراگیر شود.

 قبادی ادامه داد: البته دعوت برای مشارکت در این طرح باید به دور از اجبار و اصرار باشد تا بخش مومنانه کمک‌های مردمی خدشه دار نشود.