رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لیست اخبار واحد ها


6 خرداد, 1399 - 14:55 -- روابط عمومی ۲
رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین :

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: خبرنگاران و رسانه‌های استان قزوین در دوران کرونا آیینه وفاداری به واقعیات جامعه بودند و با رعایت امانتداری در انتشار اخبار موجب ایجاد انسجام اجتماعی شدند.


23 ارديبهشت, 1399 - 14:10 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

کشاورزی معیشتی استان را باید به کشاورزی اقتصادی تبدیل کرد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: اجرای سامانه‌های نوین آبیاری برای نجات دشت قزوین یک ضرورت است و این ضرورت با حمایت مسئولان ملی و استانی عملیاتی شود.


22 ارديبهشت, 1399 - 00:51 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: با اجرای طرح تات در یک دوره ۱۰ ساله و تغییر رویکرد از کشاورزی معیشتی به کشاورزی اقتصادی برای نجات دشت قزوین اقدام خواهیم کرد.


20 ارديبهشت, 1399 - 16:58 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: راه اندازی شهرک شیرینی گامی مهم در جهت معرفی شیرینی سنتی قزوین است.


15 ارديبهشت, 1399 - 10:22 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

کمک‌های مومنانه در قزوین نباید تنها به بسته‌های معیشتی محدود شود
معاون امور اقتصادی استاندار قزوین با بیان اینکه کمک‌های مومنانه در قزوین نباید تنها به بسته‌های معیشتی محدود شود، گفت: دستگاه‌های متولی با خلاقیت بیشتری در این حوزه ورود کنند تا شاهد افزایش اثرگذاری این طرح باشیم.


10 ارديبهشت, 1399 - 14:09 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: این استان در حوزه مواد شوینده از قطب‌های اثرگذار ایران است و بخش بزرگی از نیازهای کشور را در این بخش تامین می‌کند.


9 ارديبهشت, 1399 - 13:23 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: برای توسعه کشور باید قوانین در حوزه کارگری شفاف‌تر شود و ضمن رفع نقاط ضعف، بنیه اجتماعی و انسانی آنها تقویت گردد.


7 ارديبهشت, 1399 - 13:16 -- روابط عمومی ۲
رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین :

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: به دنبال فرمایش مقام معظم رهبری برای اجرای رزمایش کمک مومنانه، مردم قزوین از این طرح بسیار استقبال کرده و حضور چشمگیری در آن دارند.


6 ارديبهشت, 1399 - 13:01 -- روابط عمومی ۲
رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین :

رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین با اشاره به سیل خروشان کمک های مردمی برای حمایت از اقشار نیازمند و آسیب دیدگان ناشی از کرونا، گفت: پس از شیوع کرونا و به ویژه پس از فرمان مقام معظم رهبری، جلوه زیبایی از همراهی و همدلی مردمی را این روزها شاهد هستیم که در دنیا بی نظیر بوده است.


1 ارديبهشت, 1399 - 12:23 -- روابط عمومی ۲
رئیس ستاد مرکزی همدلی و کمک مومنانه استان قزوین:

کمک‌های مومنانه جمع‌آوری شده به دست نیازمندان واقعی برسد
معاون اقتصادی استاندار و رییس ستاد مرکزی همدلی و کمک مومنانه استان قزوین گفت: اگرچه دستگاه‌های مختلفی برای جمع آوری کمک‌های مومنانه اقدام کرده‌اند ولی ساماندهی و توزیع این کمک‌ها در قزوین هماهنگ انجام می‌شود.


30 فروردين, 1399 - 20:39 -- روابط عمومی ۲
رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین :

۵ میلیارد تومان باکمک صندوق امید به آسیب دیدگان تسهیلات می دهیم
رییس ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه استان قزوین با تقدیر از نقش مؤثر رسانه‌ها خواستار مشارکت خبرنگاران در این طرح شد و افزود: پویش رسانه بسیار مؤثر است تا کمک‌ها ساماندهی شود و در این راستا شماره حساب ۰۱۱۳۵۴۲۸۶۶۰۰۳ بانک ملی شعبه مرکزی و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۲۸۵۳۱۵۹۶ با عنوان ستاد همدلی و کمک مومنانه استان قزوین اختصاص یافته است.


30 فروردين, 1399 - 13:58 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: طرح تاک یا طرح تجمیع اراضی کشاورزی با هدف صیانت از منابع آب و خاک دشت قزوین اجرا می‌شود.


27 فروردين, 1399 - 11:34 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: مقابله با کرونا در اصناف قزوین که نقش موثری در کنترل و کاهش این ویروس دارند، نیازمند بلوک بندی و یگان‌های ناظر بهداشتی است.


26 فروردين, 1399 - 23:04 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا یک وظیفه انسانی و اجتماعی است و از تمامی دستگاه‌های اجرایی استان درخواست می‌کنیم در این زمینه همکاری و همراهی داشته باشند.


24 فروردين, 1399 - 19:05 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین با اشاره به تشکیل ستاد جمع آوری کمک‌های مومنانه در استان، گفت: باید منابع حاصل از همکاری مردم برای کمک به اقشار آسیب پذیر در برابر کرونا عادلانه و با حفظ انسجام و وحدت توزیع شود.


24 فروردين, 1399 - 09:00 -- روابط عمومی ۲
با حکم استاندار قزوین؛

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین،با صدور حکمی عیسی قبادی را به عنوان دبیر ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید استان منصوب کرد.


23 فروردين, 1399 - 18:48 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: در استان سرمایه گذاران نیکوکار متعددی هستند که از این ظرفیت می توانیم برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از کرونا استفاده کنیم.


20 فروردين, 1399 - 19:46 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

فاصله گذاری هوشمند تداوم دارد
معاون امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: برای کمک به معیشت مردم فعالیت بخشی از واحدهای صنفی، صنعتی و تولیدی با ریسک کم از هفته آینده آغاز می شود.


20 فروردين, 1399 - 10:46 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

بازگشت ۳۲ واحد تولیدی در تملک بانک ها به چرخه تولید استان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: در سال گذشته ۳۳ جلسه کارگروه اصلی و ۱۰۵ جلسه کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان تشکیل گردید و در مجموع با ۷۶۸ مصوبه مشکلات ۳۷۴ واحد تولیدی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری استان مورد رسیدگی قرار گرفت.


19 فروردين, 1399 - 11:16 -- روابط عمومی ۲
معاون اقتصادی استاندار قزوین:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: طرح تاک (تجمیع اراضی کشاورزی) با هدف کنترل سفره‌های آب زیرزمینی و حفظ دشت قزوین در سال جاری اجرایی می‌شود.

صفحه‌ها