Skip to main content

You are here

لیست اخبار واحد ها

Error message

  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).
  • Warning: Creating default object from empty value in language_initialize() (line 499 of /home/ostanqznew/domains/ostan-qz.ir/public_html/includes/language.inc).

17 January, 2022 - 15:26 -- روابط عمومی۲
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری:

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با توجه به شرایط پیش رو برای اقتصادی شدن فعالیت‌های کشاورزی بایستی توجه به توسعه روستایی و روش‌های هوشمندانه در کشاورزی جدی گرفته شود.


30 December, 2021 - 09:40 -- روابط عمومی۲

نشست مشترک کمیته های اقدام مشترک تنظیم بازار ملی و استانی با حضور وزیران جهاد کشاورزی و صمت به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .


27 December, 2021 - 19:57 -- روابط عمومی۲

جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی سیاستگذاری طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه بصورت وبینار برگزار شد


7 December, 2021 - 20:23 -- روابط عمومی۲

محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین با صدور حکمی دکتر میثم پیله فروش را به سمت "سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین" منصوب کرد


21 November, 2021 - 16:41 -- روابط عمومی۲
استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت : نگاه ویژه و حمایتی به تولید، رسالت بانک‌های عامل است و باید توان و تمام ظرفیت‌های خود را برای کمک به تولید به کار بگیرند.


30 June, 2021 - 15:59 -- روابط عمومی ۱

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: با کاهش میزان پیش بینی ها در خرید گندم ضمن آماده باش جهاد کشاورزی و مسئولان ذیربط باید در هفته آینده برنامه ریزی مدونی برای خرید بموقع گندم کشاورزان صورت گیرد.


20 June, 2021 - 10:08 -- روابط عمومی ۱

رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان قزوین گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در قزوین با تلاش کلیه عوامل اجرایی و نظارت در کمال سلامت، امنیت و آرامش برگزار شد.


20 May, 2021 - 10:13 -- روابط عمومی ۱
با حضور معاون اقتصادی استاندار؛

مرکز(هاب) پستی قزوین به استان‌های همدان، زنجان و البرز با حضور رمضانعلی سبحانی فر معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدیو کنفرانس در قزوین بهره برداری شد.


9 May, 2021 - 13:18 -- روابط عمومی ۱
معاون اقتصادی استاندار:

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: تصویب منطقه ویژه اقتصادی تاکستان تحولی بنیادین در پیشرفت و توسعه استان قزوین خواهد داشت و ثمرات فراوانی را نیز به همراه دارد.


19 April, 2021 - 14:37 -- روابط عمومی ۱
معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با توجه به شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و همچنین تاکید استاندار قزوین، بانک ها بدون مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، حق تملک و جایگزینی صنایع و واحدهای تولیدی استان را ندارند.


11 April, 2021 - 09:02 -- روابط عمومی ۱

رییس هیات بازرسی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان قزوین بر لزوم رعایت اصل بی‌طرفی و امانتداری اعضای بازرسی انتخابات تاکید کرد.


25 March, 2021 - 17:46 -- روابط عمومی ۱

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری، افزود: انتخاب شعار سه سال متوالی به نام تولید و حوزه اقتصاد، از یک عزم و اراده جدی برای استقلال کشور در حوزه اقتصادی حکایت دارد.


18 March, 2021 - 20:18 -- روابط عمومی ۱

معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: مهمترین دغدغه و اولویت ما در بخش صنعت استان حفظ وضع موجود، جلوگیری از تعطیلی واحدها، تعدیل نیرو و توقف تولید بود.


15 March, 2021 - 11:35 -- روابط عمومی ۱
معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: در روز جاری با همکاری مرغداران استان ۱۶۸ تن گوشت مرغ در سطح استان توزیع شد که رکورد جدیدی در این زمینه طی روزهای اخیر است.


9 March, 2021 - 09:25 -- روابط عمومی ۱
معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: توسعه صنعتی در استان باید با پیوست زیست محیطی همراه باشد تا هم موجب افزایش راندمان کاری شود و هم از تخریب محیط زیست جلوگیری به عمل آید.


24 February, 2021 - 13:44 -- روابط عمومی ۱
معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: سهام عدالت، نقطه آغازین توزیع عادلانه سرمایه و رفاه در جامعه است و دولت‌های بعدی باید به این فکر باشند که منابع و اعتبارات بیشتری را به سمت مردم سوق بدهند.


7 February, 2021 - 08:42 -- روابط عمومی ۱
معاون اقتصادی استاندار:

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: تبیین نقش مالیات می تواند منشا تحولات زیادی در کشور شود که این مهم باید به وسیله اقدامات اجتماعی و فرهنگی صورت گیرد.


7 February, 2021 - 08:35 -- روابط عمومی ۱
با حضور معاون اقتصادی استاندار:

ساختمان جدید اداره کل امور مالیاتی استان قزوین با حضور معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی و معاون اقتصادی استاندار به بهره برداری رسید.


6 February, 2021 - 12:33 -- روابط عمومی ۱
با حضور معاون اقتصادی استاندار:

مرکزجامع خدمات سلامت شهر آوج روز جمعه همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین ، نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.


26 January, 2021 - 13:05 -- روابط عمومی ۱
معاون اقتصادی استاندار:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: حمایت جدی دستگاه‌های اجرایی از سرمایه گذاران لازمه تحقق شعار جهش تولید به شمار می‌رود.

Pages