رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


14 مرداد, 1399 - 23:52 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان گفت : با توجه به روند روبه رشد آمار ابتلاء وفوتیهای ناشی از بیماری کرونا فعالیت تمامی تالارها ، مراسم جشن ، عروسی و ترحیم در تالارها، رستورانها، باغات ، باغ ویلا، آرامستانها، مساجد و اماکن عمومی ممنوع است . " محمد نصیری " فرماندار البرز ، در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان با اشاره به عدم رعایت دقیق ودرست پروتکلهای بهداشتی از سوی برخی افراد گفت : آمار ابتلا و فوتیها ناشی از این بیماری افرایش داشته فلذا فعالیت تمامی تالارها ، مراسم جشن ، عروسی و ترحیم در تالارها، رستورانها، باغات ، باغ ویلا، آرامستانها، مساجد و اماکن عمومی ممنوع است .


14 مرداد, 1399 - 22:16 -- روابط عمومی فرم...

مصلحی مدیر عامل پست بانک استان قزوین در نشستی با محمد شفیعی فرماندار این شهرستان به بررسی و رفع کمبود های خدمات رسانی در بخش های الموت غربی و شرقی پرداخت.


14 مرداد, 1399 - 19:27 -- روابط عمومی فرم...

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین با بیان این خبر افزود : حضور مسافران از قزوین ، کرج و تهران ، کارگران فصلی از شمال و جنوب کشور و برگزاری مراسمات خصوصی عروسی در الموت غربی و شرقی باعث افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در این منطقه می شود که هر گزینه از موارد ذکر شده می تواند جان صد نفر را به خطر انداخته و منجر به اتفاقات جبران ناپذیری در این بخش ها شود.


14 مرداد, 1399 - 13:07 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای حفاظت از منابع آب تصریح کرد: متاسفانه دهیاران بستر رودخانه ها را بهترین مکان برای تخلیه زباله میدانند، که ممانعت از این کار به طور ویژه باید در دستور کار بخشداران قرار گیرد.


14 مرداد, 1399 - 10:29 -- فرمانداری بوئین...

جلسه هماهنگی نهضت تعاون و احسان و هماهنگی برنامه‌های ایام عزاداری ماه محرم و صفر شهرستان بوئین‌زهرا در محل دفتر امام جمعه معزز
14 مرداد, 1399 - 10:14 -- فرمانداری بوئین...

هدایت الله جمالی پور عصر چهارشنبه به منظور تحقق شعار سال "جهش تولید " از شرکت آریان فولاد در بوئین زهرا بازدید کرد.


14 مرداد, 1399 - 09:23 -- فرمانداری بوئین...

جمالی پور استاندار قزوین در جریان سفر یکروزه خود به شهرستان بوئین زهرا با حجت الاسلام و المسلمین رضوانی امام جمعه معزز بوئین زهرا دیدار کرد.


14 مرداد, 1399 - 09:13 -- فرمانداری بوئین...

جمالی پور استاندار قزوین در ادامه سفر به شهرستان بوئین زهرا از سد مخزنی بالاخانلو دراین شهرستان بازدیدکرد 14 مرداد, 1399 - 09:06 -- فرمانداری بوئین...

جمالی پور استاندار قزوین در جریان سفر یکروزه خود به شهرستان بوئین زهرا از مجتمع دامداری شهر دانسفهان بازدید کرد.


14 مرداد, 1399 - 09:01 -- فرمانداری بوئین...

بوستان مادر شهر دانسفهان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.


14 مرداد, 1399 - 08:59 -- فرمانداری بوئین...

جمالی پور استاندار قزوین با حجت الاسلام و المسلمین انصاری امام جمعه معزز دانسفهان دیدار و گفتگو کردند.
14 مرداد, 1399 - 08:35 -- فرمانداری بوئین...

جمالی پور استاندار قزوین در سفر یکزوزه خود به شهر شال از تصفیه خانه فاضلاب این شهر بازدید کزد.


14 مرداد, 1399 - 02:29 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز در دیدار رییس صندوق کارآفرینی امید استان گفت : همه تلاش خود را با فعالیت شبانه روزی جهت جذب تمام سهم اعتبارات اشتغال شهرستان به شرط تسهیل گری بانکها می نمائیم تا اعتبارات را بطورکامل جذب کنیم .


13 مرداد, 1399 - 14:36 -- روابط عمومی فرم...
شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان تصریح کرد:

جلسه کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با ریاست شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک و با حضور علی رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، بخشداران، اعضای شورای تامین،شهرداران، مدیران دستگاههای اجرایی و مسئولین دانشگاهها، مسئولین کمپها و نماینده انجمن معتادین گمنام در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


13 مرداد, 1399 - 09:42 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز گفت : بررسی مشکلات و رفع موانع پیش روی واحدها صنعتی از اولویتهای شهرستان است .

صفحه‌ها